INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh me romancën e tyre? Getinjo bën veprimin e papritur ndaj Vivienit

Çfarë po ndodh me romancën e tyre? Getinjo bën veprimin e papritur ndaj Vivienit

Publikuar më: 17:31 21-01-2023

Getinjo dhe Vivien filluan një romancë dashurie në shtëpinë vip në Kosovë.Vendimi i tij për tu larguar nga gara ka mërzitur shumë banorë. Një nga më të prekurat ishte Vivien.

Modelja shpesh i dërgon mesazhe nga ekrani. Së fundmi Getinjo ka ndarë një moment të saj duke treguar se i mungon.

getinjo-6.png

 

 

Mbetet për tu parë në vijim se si do të shkojë njohja e tyre jashtë.

Article Logic
Execution time: 0.0035791397094727