INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfolën për ndarje, Arbenita ka dy fjalë për Feron dhe me të drejtë! [FOTO]

U përfolën për ndarje, Arbenita ka dy fjalë për Feron dhe me të drejtë! [FOTO]

Publikuar më: 19:19 03-08-2019

Që në dyshimet e para për lidhjen e deri më sot, Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolur shqiptar. Dedikimet që i kushtojnë herë pas here njëri-tjetrit i bëjnë edhe më të dashur për fansat.

Secili është i suksesshëm në fushën e tij, por fatkeqëshisht janë larg njëri-tjetrit për shkak të karrierës. Arbenita është një modele mjaft e njohur për kopertinat ndërkombëtare ndërsa Fero ndër reperat me të suksesshëm shqiptarë.

Në një foto te publikuar në InstaStory Arbenita shpreh mallin që ka për të dashurin e saj.

"Më ka marrë malli, si e çmendur", shkruan modelja.

missyou.jpg

 

Gjithashtu modelja ka postuar edhe një video gjatë së cilës dyshja sillen si fëmijë në praninë e njëri tjetrit.

"Gjeni kush është më i çmendur", shkruan këtë herë Arbenita.

 

craz.PNG

Kujtojmë që para disa javësh u përfolën për një ndarje të mundshme pasi dolën disa foto të Feros me një fanse, por nuk kishte asgjë për t’u shqetësuar.

Article Logic
Execution time: 0.0068199634552002