INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ami publikon foton provokuese me bikini, Ermal Mamaqi i bën komentin EPIK: Ooo ti zonje, avash içik…[FOTO]

Ami publikon foton provokuese me bikini, Ermal Mamaqi i bën komentin EPIK: Ooo ti zonje, avash içik…[FOTO]

Publikuar më: 19:35 03-08-2019

Ata janë një ndër çiftet më jetëgjatë dhe shumë të dashur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Ermal Mamaqin dhe Amarda Toskan, çiftin e njohur të ekranit të cilët prej disa ditësh kanë nisur pushimet në Turqi. Së fundmi Ami ka postuar një foto, ku shfaqet e relaksuar në pishinë dhe mbart të veshur një palë bikini, ngjyrë të verdhë.

Bukuroshja ka marrë shumë komente, por ai që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është ai i bashkëshortit, Ermal Mamaqit.

‘Ooo ti zonjë... avash içik me kto fotot... kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu...’, shkruan Ermali duke e ngacmuar Amin.

Fjalët e përdorura kanë nxjerrë në pah edhe natyrën plot humor të tij.

tose.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0033731460571289