INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Shifër marramendëse’! Ermal Mamaqi tregon sa fiton Ardit Gjebrea [FOTO]

‘Shifër marramendëse’! Ermal Mamaqi tregon sa fiton Ardit Gjebrea [FOTO]

Publikuar më: 10:11 20-07-2019

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Ai njihet për sarkazmat e tij të shumta, të cilat përveç se në emision, i bën edhe në rrjetet sociale ku jo rrallë herë ngacmon personazhet e njohur publikë.

Së fundmi, moderator ishte i ftuar në emisionin "Treshat", ku u bë pjesë e rubrikës “Makina e së vërtetës”. Gjatë intervistës me Bora Zemanin, Ermali tregoi se një nga personat që vlerëson shumë është Ardit Gjebrea.

-640-0-5d322e0a7ddb1.jpg

Ermali tregoi se Arditi i ka treguar vlerën sesa duhet të fitojë në një sezon televiziv, shifër e cila e kishte befasuar dhe vetë moderatorin.

"Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen?"- është shprehur Ermali.

2018-04-20-12_25_20-.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035197734832764