INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, por urimin më të bukur e merr nga djali i tij Joni, shihni si e quan ai [FOTO]

Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, por urimin më të bukur e merr nga djali i tij Joni, shihni si e quan ai [FOTO]

Publikuar më: 19:58 07-06-2018

Këngëtari, kantautori, dhe moderatori i njohur i “E Diela shqiptare” Ardit Gjebrea feston sot 55-vjetorin e lindjes. Ai është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar i cili ka sjellë në repertorin e këngëve tona disa perla të muzikës shqiptare. Një nga urimet më të ndjera që ai ka marrë ditën e sotme është padyshim nga djali i tij i madh Joni.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet vite më parë më të atin dhe krahas saj ka shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen vëlla i madh,” duke e konsideruar kështu jo vetëm baba por edhe mik e vëlla të atin.

sht.png

Article Logic
Execution time: 0.0028300285339355