INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tmerr! Rrënqeth Ardit Gjebrea, poston foton e disa fëmijëve të pajetë në Instagram [FOTO]

Tmerr! Rrënqeth Ardit Gjebrea, poston foton e disa fëmijëve të pajetë në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 21:19 13-03-2018

Nje foto rrënqethese ka bëre të gjithë të përloten me pamje ku shihen disa fëmijë të pajetë siriane. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka qenë një ndër personat të cilët ka postuar këtë foto. Pamjet janë vërtet të forta dhe kjo ka bërë që Instagram të parandalojë shikuesit para se ta shohin.

“Ata nuk po flenë, janë engjëj... 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017.

Janë shumë!”, - shkruan Gjebrea i prekur nga këto pamje duke rrenqethur me postimin e fundit./intv.al/

ardit1.png

dfgty.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032849311828613