INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U ndanë?! Fero merr vendimin e papritur, ndërsa Arbenita na habiti pak me këto fjalë [FOTO]

U ndanë?! Fero merr vendimin e papritur, ndërsa Arbenita na habiti pak me këto fjalë [FOTO]

Publikuar më: 10:31 16-09-2020

Modelja e njohur Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë një prej çifteve më të përfolura të shoëbizit. Ata kanë një histori me ulje ngritje të vazhdueshme ku herë i shohim bashkë dhe herë të ndarë, madje këto thashetheme kanë lindur prej rrjeteve sociale.

Këtë herë diçka duhet të ketë ndodhur mes tyre, pasi ata nuk e ndjekim më njëri tjetrin në Instagram, madje reperi Fero menjëherë më pas ka ç’aktivizuar llogarinë e tij në instagram duke u zhdukur fare nga rrjetet sociale.

Ndërsa modelja nga ana tjetër ka shpërndarë në instastory një mesazh të qartë teksa shkruan: “Mbushe kaq shumë ditën tënde, saqë të mos kesh kohë për t’u ndier i trishtuar”.

Nuk e dimë nëse ky status ka të bëjë me reperin, por nuk është çudi që edhe kjo të jetë loja e rradhës mes tyre, ashtu siç kanë bërë shpesh herë.

alles.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0016319751739502