INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy nuk ndalet! Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën dhe interneti u 'çmend'!

Noizy nuk ndalet! Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën dhe interneti u 'çmend'!

Publikuar më: 22:27 15-09-2020

Është e konfirmuar tashmë se Noizy dhe Dhurata Dora do publikojnë një këngë së bashku.

Këtë e ka pohuar vetë reperi i ftuar në NIN, ku edhe foli për shumë të pathëna. 

Kujtojmë se ata janë përfolur shpesh për një bashkëpunim të mundshëm, por nuk kishin pranuar asgjë deri mbrëmjen e së hënës.

 Ai u shpreh se bashkëpunimet janë shtyrë për shkak të gjendjes së pandemisë por siguroi që do të vijnë shumë shpejt bashkë me albumin e ri, para vitit të ri.

Madje një vit më parë një foto e tyre bëri xhiron e rrjetit.

Vlen të theksohet se të dy kanë qenë mjaft aktivë këtë verë.

Screenshot_18.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0022130012512207