INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me kë e ka?! FERO shpërthen keq në INSTAGRAM: Kam me ju kill me…[FOTO]

Me kë e ka?! FERO shpërthen keq në INSTAGRAM: Kam me ju kill me…[FOTO]

Publikuar më: 11:29 04-09-2020

Fero është një ndër reperët më në zë të momentit, i cili prej vitesh ka qenë shumë aktiv në muzikën shqiptare. Përpos talentit në rap, ai njihet edhe për përplasjet virtuale (dhe jo vetëm) me kolegët e tij. Kohët e fundit, Fero i shpalli luftë të hapur MC Kreshës, Lyrical Son, BimBimma dhe Ergen, duke i sfiduar publikisht në një “betejë hip hop-i”.

Së fundmi, në një postim të bërë në llogarinë e tij në Instagram, Fero flet ashpër ndaj disa artistëve, madje shkon deri në kërcënime:

“Skeni me mujt kur mem nal qe 4 vjet i bona qe jom nmuzik keni kshyr me qdo kusht mem demtu, mem bo mu ni keq mem blloku naper rrjete sociale, neja etj. Memi qit muzikat para vaktit tash edhe spotin e 3 milion dallavera tjera po veq 1 sen po ju kallxoj pi qeti momenti e kom kuptu qe jom ma i forti nbot edhe besnum qe prej Feros nuk keni ni e nuk keni pa as 4 perqind talentit tij edhe do artist me fam ju kur skeni guxu me bo bashkpunim me mu arsyja qe jeni tut qe Fero jav merr famen veq vet kome ja arrit ato qe ju kejt bashk kur skeni mujt faleminderit per demtimet tash pe di qe jom ankthi mai madh i juv manu mir. Po ju paralajmroj manu mir se komju lodh komju kill me muzika. Manuuu mir”, shkruan Fero. 

rikrik-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033550262451172