INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kërkon fansave të gjejnë sekretin e bukurisë së saj, Kim Kardashian bëhet objekt talljeje: Operacionet plastike dhe... [FOTO]

U kërkon fansave të gjejnë sekretin e bukurisë së saj, Kim Kardashian bëhet objekt talljeje: Operacionet plastike dhe... [FOTO]

Publikuar më: 14:37 08-06-2019

Ditën e kaluar Kim Kardashian bëri një postim në rrjetin social Twitter ku i zbuloi fansave se së shpejti do të nxjerrë në treg një produkt të ri kozmetike. 38-vjeçarja postoi një foto të sajën teksa qëndronte e shtrirë në një vaskë dhe u bëri ndjekësve pyetjen 1 milion dollarëshe. “Cili është sekreti i bukurisë time?” -shkroi ajo.

Një pjesë e mirë e ndjekësve të saj nuk e kursyen ironinë duke shkruar se sekreti i saj është vetëm kirurgjia plastike, photoshop-i dhe solari. “Operacionet plastike nuk janë një sekret” ,-shkroi një përdorues i Twitter. “Mos ndoshta është Dr.90210”? -tha një tjetër.

14518844-7117867-image-m-16_1559950778092.jpg

14518838-7117867-image-a-18_1559951071475.jpg

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068941116333008
    array(1) { ["section"]=> string(126) "u-kerkon-fansave-te-gjejne-sekretin-e-bukurise-se-saj-kim-kardashian-behet-objekt-talljeje-operacionet-plastike-dhe-foto-95779" }