INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian poston foto të rralla nga pamja e dasmës me Kanye West për përvjetorin e 5-të [FOTO]

Kim Kardashian poston foto të rralla nga pamja e dasmës me Kanye West për përvjetorin e 5-të [FOTO]

Publikuar më: 10:47 24-05-2019

Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë sot pesë vjetorin e martesës dhe për ta rikujtuar këtë përvjetor, ajo ka ndarë me fansat disa foto nga prapaskenat e dasmës së saj. 

Në disa prej tyre shihet Kanye duke u veshur si dhëndër, i cili ndihmohet nga motra e Kim, Kourtney Kardashian dhe ish-partneri i saj Scott Disick. 

Vëmendjen më të madhe e mori fustani madhështor që Kim Kardashian e veshi kur u bë nuse, ku rrezatonte në trupin e saj. 

Rikujtojmë se fustani është dizajnuar nga stilisti i famshëm Riccardo Tisci. Na duhet ta themi, por edhe pse kanë kaluar 5 vite, ai fustan vijon që të mahnisë çdo person që e rishikon.

kk-9.jpg

3-7.jpg

10-2.jpg

1-60.jpg

2-22.jpg

5-5.jpg

8-4.jpg

9-3.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.002601146697998