INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dhurata Dora inspirohet nga filmi “Game of Thrones” [FOTO]

Dhurata Dora inspirohet nga filmi “Game of Thrones” [FOTO]

Publikuar më: 10:19 24-05-2019

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura për publikun Shqiptar dhe jashtë saj. 

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me fansat, foto dhe video të ndryshme të jetës së saj të përditshme. 

Në postimin e saj të fundit, ajo është shfaqur mjaft tërheqëse me një fustan të shkurtër ushtarak dhe flokët gërshet, por ajo që na ka rënë në sy është se ka dashur të vijë shumë ndryshe këtë rradhë duke zgjedhur që të jetë pak a shumë si Khaleasi e filmit “Game of Thrones”.

389601.jpg

389602.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028500556945801