INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bën namin në INSTAGRAM, por Luana i ka blerë fansat? Ky DETAJ i tregon të gjitha, e shihni këtu! [FOTO]

Po bën namin në INSTAGRAM, por Luana i ka blerë fansat? Ky DETAJ i tregon të gjitha, e shihni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 09:13 24-05-2019

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt dhe i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga profesioni.

Së fundmi moderatorja ka arritur shifrën e 1.5 milion ndjekësve në Instagram duke treguar edhe njëherë që është një ndër personazhet publikë më të dashur nga fansat.

Ndoshta disa herë mund ta kenë akuzuar se i ka blerë ndjekësit ose mund t’i ketë me program, por kjo foto e Luanës i tregon të gjitha. Ajo ka publikuar një imazh në instastory ku shkruan 1.5 mln dhe më poshtë shkruan “#real” që nënkupton se i ka të gjithë realë.

shumet.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081470012664795
    array(1) { ["section"]=> string(106) "po-ben-namin-ne-instagram-por-luana-i-ka-blere-fansat-ky-detaj-i-tregon-te-gjitha-e-shihni-ketu-foto-94542" }