INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kapën duke u përqafuar, konfirmohet çifti më i ri i showbizit

U kapën duke u përqafuar, konfirmohet çifti më i ri i showbizit

Publikuar më: 19:29 29-11-2021

Jesy Nelson ka konfirmuar romancën e re me aktorin e njohur Lucien Laviscount.

Çifti më i ri i showbizit u fotografuan duke u përqafuar në Londër duke u bërë zyrtarisht çifti më i ri i showbizit.


30-vjeçarja dukej mjaft e lumtur teksa po bënte një shëtitje nëpër kryeqytetin anglez.

Lucien ka luajtur së fundmi me Lily Collins në dramën Emily In Paris.

Jesy, e cila së fundmi ishte e lidhur Harry James, njihet për romancat me yje të tjerë si Chris Hughes, Jordan Banjo dhe djalin e Coleen Nolan, Jake Roche, me të cilin ka qenë dhe e fejuar.

Artistja është përfshirë së fundmi në një konflikt me anëtaret e Little Mix.

Article Logic
Execution time: 0.0038290023803711