INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tea rrëfen lidhjen me partnerin që kishte më pak lekë se ajo: “Unë investoja, ndërsa ai …”

Tea rrëfen lidhjen me partnerin që kishte më pak lekë se ajo: “Unë investoja, ndërsa ai …”

Publikuar më: 22:32 29-11-2021

Tea Trifoni vazhdon të jetë ndër më të komentuarat nga ish-konkurrentët. Publiku dhe media interesohet vazhdimisht për të rejat në jetën e saj.  Së fundmi në emisionin “Goca dhe Gra”, u fol për paratë dhe ndër të parat që dha mendimin e saj ishte Tea. Ajo zbuloi se ka pasur të dashur që kishte para më pak se ajo. Ish-konkurrentja e famshme tregoise nuk e kishte aspak problem këtë pjesë dhe investonte në marrëdhënie ndërsa ai intimidohej kur ajo e shtynte të bënte diçka.

“Kam pasur marrëdhënie me një djalë që kam qenë më mirë unë ekonomikisht dhe për mua nuk përbënte problem. Unë investoja për marrëdhënien, por në një moment fillojnë të intimidohen paksa. Dhe kur i thua pse nuk e bën këtë, ju duket sikur po i shtynë, por unë jam njeri i kuptueshëm”, tha Tea.

Article Logic
Execution time: 0.0087230205535889