INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kap MAT duke puthur një vajzë në klub, shpjegohet Bashkimi! Reagimi i Alvisës: WOW!

U kap MAT duke puthur një vajzë në klub, shpjegohet Bashkimi! Reagimi i Alvisës: WOW!

Publikuar më: 23:34 29-11-2021

Bashkimi është nga meshkujt më të komentuar të këtij sezoni të “Për’puthen”.

Konkurrenti është afër deklarimit me Alvisën, e cila u kthye pas disa javësh mungesë duke thënë se djaloshi nga Mitrovica është arsyeja e rikthimit.


Në një video ekskluzive për afterparty.al konkurrenti shihej në momente intime me një vajzë dhe duket qartë se nuk është Alvisa dhe së fundmi Bashkimi sqaron videon dhe se kush është vajza.

 
 
 

Ai ka shpjeguar se është thjesht një vajzë që e konsideron fanse dhe i dha një puthje në faqe në fund të mbrëmjes.

Bashkim: Afër meje ishin disa goca dhe normalisht që e ndjekin Përputhen. Kjo ishte në fund të natës, një puthje në faqe ia kam dhënë, as nuk e njoh.

Alvisa: Më ka ardhur në Instagram dhe kur e kam parë me impaktin e parë, ngela wow, u mërzita.

Bashkim: Fanse ka qenë, një puthje në faqe, u bo nami, kaq.

Article Logic
Execution time: 0.0035459995269775