INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Andi i Përputhen tregon me cilën këngëtare të njohur shqiptare ka flirtuar dhe nuk është Diona Fona

Andi i Përputhen tregon me cilën këngëtare të njohur shqiptare ka flirtuar dhe nuk është Diona Fona

Publikuar më: 11:30 30-11-2021

Andi Artani dhe pse Për’Puthen ka mbaruar për të prej kohësh mbetet një nga djemtë më të zhurmshëm të showbizit. Kujtojmë se ai doli çift me Jasminën nga Për’Puthen por lidhja e tyre nuk zgjati jashtë.

I ftuar së fundmi në ‘Barber shok’ Andi ka treguar mbi ngacmimet që ka marrë nga vajzat e estradës. Ai ka treguar se disa komunikime të shpeshta ka pasur me Kidën.

Ai e ka lënë bisedën me kaq duke mos zbuluar më shumë detaje. Kujtojmë se ndarja e Jasminës me Andin erdhi si pasojë e xhelozisë për Diona Fonën.

Article Logic
Execution time: 0.0032980442047119