INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Donaldi shfaqet i afërt dhe ngacmohet me Beatrixin, Bora Zemani bën veprimin e PAPRITUR për të! I tha Bye Bye?!

Donaldi shfaqet i afërt dhe ngacmohet me Beatrixin, Bora Zemani bën veprimin e PAPRITUR për të! I tha Bye Bye?!

Publikuar më: 12:34 30-11-2021

Pas daljes së Semit nga shtëpia e famshme është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Ndërkohë Semi e ftuar në “Fan Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë. Por si e ka pritur Bora Zemani këtë marrëdhënie mes Trixës dhe Donaldit?

Të gjithë kanë vënë re një detaj që në rrjet u mor se Bora “foli” me këtë veprim. Moderatorja në puntatën e kësaj të hëne ka vendosur mos vendosë varësen që i dhuroi Donaldi pak javë më parë, ndryshe nga çfarë bëri të shtunën në “Përputhen Prime”.

F5E351EB-BA69-48FB-9F01-8A28C9C1907A.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0076220035552979