INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas debati mes Antonelës dhe Valonit, këngëtari kërkon të largohet nga BB VIP: Më shau nga robt…

Plas debati mes Antonelës dhe Valonit, këngëtari kërkon të largohet nga BB VIP: Më shau nga robt…

Publikuar më: 13:34 30-11-2021

Një debat është shënuar në BBV mes Antonelës dhe Valonit. Antonela u ka treguar banorëve se ai e kishte sharë dhe e kishte kërcënuar.

“Të tha që më shau me ropt. Nuk tallem, dhe më kërcënoi, më tha që do ma kishte kthyer kryet mbrapsh”, tha Antonela, teksa i tregonte për situatën Donaldit.

Valoni i ka këkruar falje ish konkurentes së Përputhen, por si duket kjo nuk e ka pranuar. Valoni në bisedë me Ilirin dhe Sabianin ëhstë shprehur se do që të largohet nga shtëpia e BBV.

“Unë ndihem në faj pse duhet të dalë ai. Shqiptari po e shave nga ropt vritesh. Unë nuk kam ardhur me ofendu asnjë këtu, as nuk dua të më ofendojë”, tha Antonela teksa qante.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033359527587891