INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Andi dhe Melisa thanë ''nuk lëpijmë aty ku pështyjmë

U fshi tani! Andi dhe Melisa thanë ''nuk lëpijmë aty ku pështyjmë" për Përputhen, ja si reagojnë autorja dhe Shqipja!

Publikuar më: 15:33 08-06-2021

Para disa ditë dy ish konkurrentet e Përputhën, ishin të ftuar në Prive ku deklaruan disa gjëra mbi Përputhën. Ata treguan se nuk iu ka mbetur shoqëri prandaj nuk u panë në mbrëmjen e organizuar nga Përputhën.

“Nuk lëpijmë aty ku pështyjmë”, ishte deklarata e Melises mbi Përputhën.

E autorja dhe ish konkurrentja Olsa dhe Shqipja nuk kanë hezituar të tallen më këtë deklaratë. Ato përmendin po fjalinë e njëjtë duke qeshur me zë të lartë.

 

Article Logic
Execution time: 0.003709077835083