INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bes Kallaku ia thotë TROÇ këngëtares shqiptare pas ftesës për emision: Vetëm ti na i hape telefonin!

Bes Kallaku ia thotë TROÇ këngëtares shqiptare pas ftesës për emision: Vetëm ti na i hape telefonin!

Publikuar më: 15:30 08-06-2021

Marjona Metohu është një nga këngëtaret e reja më të preferuara të momentit. Kënga e saj “A isha” u rendit tek këngët më të pëlqyera të festivalit “Kënga Magjike” dhe dëgjohet kudo.
Marjona ishte e ftuar në spektaklin e humorit “Kosherja”, ku ka qenë pjesë e skeçit të Parodistit.

 147C45E6 AFA7 4062 9C42 C92767EF1825

Mirëpo, ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte hyrja e këngëtares dhe prezantimi nga Bes Kallaku. Ata krijuan shumë të qeshura me batutat e tyre.

Marjona: Faleminderit shumë për ftesën. Jam shumë e lumtur që ndodhem në këtë program.

Besi: Përshendes ata që më duan dhe i dua.

Marjona: Jo, jo, e kisha për programin, sepse unë i adhuroj programet e tilla me të qeshura, mbi të gjitha shumë ndjekur nga të gjithë familjarë, grupmosha. Kështu që faleminderit për ftesën.

Besi: Rrofsh për qokën, në raste të tilla ta shpërblefsha.

Marjona: Vetëm një pyetje, mund ta bëj?

Besi: Po.

Marjona: Jam kurioze të di, nëse nuk do më kishe ftuar mua këtu sot, kush do ishte?

Besi: Çik vështirë me thënë të drejtën, po nga që nuk na e hapi telefonin kush nga këto artistët sepse ishin të gjithë në Jalë dhe në Dhërmi. Ti ishe e vetmja që ishe në Tiranë dhe na hape telefonin. Faleminderit, rrofsh!

Article Logic
Execution time: 0.0036959648132324