INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U ankuan ndaj saj, Arbenita Ismaili i plotëson dëshirën fansave, ja për çfarë bëhet fjalë!

U ankuan ndaj saj, Arbenita Ismaili i plotëson dëshirën fansave, ja për çfarë bëhet fjalë!

Publikuar më: 15:34 09-04-2024

Duket se Arbenita nuk është shumë aktive në rrjete sociale kohët e fundit dhe fansat janë ankuar ndaj saj. Nisur nga kjo, modelja ka vendosur t’u plotësojë atyre dëshirën duke hedhur video të shumta në instastory.

“Ja se po ankoheni se nuk jam aktive”-ka shkruar ajo, teksa shfaqet shumë tërheqëse.

IMG_3682.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0034971237182617