INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Bes Kallaku, Xhensila merr vendimin e papritur

Pas ndarjes nga Bes Kallaku, Xhensila merr vendimin e papritur

Publikuar më: 13:30 09-04-2024

Xhensila dhe Besi i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe ndarjen e konfirmoi vetë aktori pak ditë më parë. Mirëpo pas ndarjes, komente të shumta vërshuan mbi Xhensilën prandaj ajo ka marrë një vendim. Xhensila ka bllokuar komentet në Instagram nga njerëz që nuk i njeh dhe këngëtares mund t’i komentojnë vetëm personat që ajo ndjek. Mesa duket komentet që i përmendnin Besin janë bërë shqetësim për Xhensilën, ndaj dhe ajo ka ndërmarrë këtë hap.

 

Article Logic
Execution time: 0.0029861927032471