INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TVSH-ja, ''molla e sherrit'' mes disa sipërmarrësve [VIDEO]

TVSH-ja, ''molla e sherrit'' mes disa sipërmarrësve [VIDEO]

Publikuar më: 21:23 10-04-2018

Përveç solidarizimit, mes biznesit të vogël ka pasur edhe përplasje sot në Tiranë. Një prej tregëtarëve nuk donte të ulte qepenin dhe të tjerët e detyronin. Kjo solli dhe acarim mes tyre.

Kamera e IN Tv filmoi këto momente, ku u panë dhe përfaqësues të opozitës, që u përpoqën t’i ndanin se për pak mund të arrinin në dhunë të rëndë fizike.

Ndiqni pamjet pa koment...

Article Logic
Execution time: 0.0036089420318604