INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lëkundje tërmeti në Jug të Shqipërisë

Lëkundje tërmeti në Jug të Shqipërisë

Publikuar më: 21:15 10-04-2018

Një tërmet me magintudë 3.9 ballë dhe me epiqendër 5 km në veri-perëndim të Orikumit është regjistuar këtë të martë.

Sipas IGJEUM, tërmeti ka rënë në orën 13:17, në një thellësi 25 km nëntokë.

Mësohet se nga lëkundjet e tërmetit nuk janë regjistruar dëme materiale apo persona të lënduar.

Article Logic
Execution time: 0.0031330585479736