INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tepelena sërisht nën flakë

Tepelena sërisht nën flakë

Publikuar më: 16:29 10-07-2017

Pas një nate të frikshme nën pushtetin e flakëve sërisht në Tepelenë janë kthyer zjarret.
Siç bëhet e ditur nga banorët zjarri duke u ndihmuar edhe nga era po ju afrohet banesave të qytetit dhe varrezave të dëshmorëve. Gjatë tërë natës është punuar për shuarjen dhe në mëngjes u tha se ishin shuar flakët.Por pasi kanë kaluar disa orë, zjarri kanë filluar sërish duke rrezikuar seriozisht banesat e qytetit.

Article Logic
Execution time: 0.0034592151641846