INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Tensioni i 30 qershorit’, Rama ironi me Kryemadhin, publikon filxhan kafeje të veçantë [FOTO]

‘Tensioni i 30 qershorit’, Rama ironi me Kryemadhin, publikon filxhan kafeje të veçantë [FOTO]

Publikuar më: 08:26 14-06-2019

Kryeministri Edi Rama duket se nuk tërhiqet nga 30 qershori dhe shqiptarët, pavarsisht se data është anuluar nga Presidenti, do i drejtohen kutive të votimit në fund të këtij muaji.

Këtë të premte, Rama duket se e ka nisur me një filxhan kafeje. Për t’ia shtuar dozën e aktualitetit politik, brenda filxhanit të kafesë shkruhet ‘30 qershor’.  Mesa duket, përmes filxhanit ai ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi për të cilën thotë se ngjarjet i parashikon në filxhan.

filxhaniii.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084881782531738
    array(1) { ["section"]=> string(79) "tensioni-i-30-qershorit-rama-ironi-me-kryemadhin-publikon-filxhan-me-kafe-96213" }