INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tea tha se është tradhtuar, Bearti ka diçka për të thënë, ja si ka reaguar!

Tea tha se është tradhtuar, Bearti ka diçka për të thënë, ja si ka reaguar!

Publikuar më: 14:32 06-05-2021

Edhe pse kane dalë prej kohësh nga “Për’puthen” dhe i dhanë fund lidhjes së tyre të shumëpërfolur, Tea dhe Bearti kanë qenë shpesh në qendër të mediave rozë. 

Vëmendja është ende tek ish-konkurrentët sidomos në rrjete sociale. Së fundmi ata kanë zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram.Një nga temat e prekura nga ndjekësit ka qënë tradhëtia.

Kur e kanë pyetur Tean të parën nëse ka tradhëtuar apo e kanë tradhëtuar, ajo ka pohuar këtë të dytën.

Ndërkohë të nesërmen ka ardhur edhe versioni i Beartit kur e kanë pyetur në llogarinë e tij. I riu nga Kosova ka thënë se nuk ka tradhëtuar kurrë.

A ka qenë Bearti ai që e ka tradhëtuar Tean apo dikush tjetër në të kaluar e saj para se të bëhej e famshme?! Kjo mbetet për t’u parë megjithëse ish-konkurrenti e mohoi një gjë të tillë.

ff98b8d3-c5ac-4c2e-b56e-c1d4c9f53dbb-169x300.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024697780609131