INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush është personi më fallco në PËRPUTHEN? Melisa e thotë publikisht emrin: Ajo e di arsyen pse…

Kush është personi më fallco në PËRPUTHEN? Melisa e thotë publikisht emrin: Ajo e di arsyen pse…

Publikuar më: 15:35 06-05-2021

Melisa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Roped With Olsi”, ku përveç angazhimeve të saj, ka folur edhe për Përputhen dhe ka komentuar konkurrentët.

Ajo u pyet se cili është personi më fallco në emision dhe nuk hezitoi të përgjigjet.

“Lediana është më fallco. Unë e di arsyen, prandaj e them këtë, por s’jam askushi që ta tregoj.”, ka thënë Melisa.

Se dimë nëse e ka në lidhje me marrëdhënien e Ledjanës me Mevlanin, apo për ndonjë detaj tjetër nga jeta e konkurrentës, por i futi të gjithë në dyshime.

Article Logic
Execution time: 0.0033631324768066