INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të buzëqeshur dhe të pashqetësuar, Bora dhe Donaldi kapen MAT teksa shijojnë darkën në një nga hotelet e Prishtinës

Të buzëqeshur dhe të pashqetësuar, Bora dhe Donaldi kapen MAT teksa shijojnë darkën në një nga hotelet e Prishtinës

Publikuar më: 16:28 17-09-2022

Bora Zemani dhe Donald Veshaj pas lajmeve për ribashkimin e tyre tashmë nuk fshihen më.

Ata janë fotografuar në njërin nga hotelet e Prishtinës të premten në mbrëmje, teksa darkonin së bashku.

Çifti po shijonin darkën shoqëruar me pije, teksa bisedonin e përqafoheshin të qetë dhe të pa shqetësuar nga njerëzit përreth .

 
 
Article Logic
Execution time: 0.030502796173096