INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ajo e ulur në rresht të parë, Endri Çekiçi i dedikon golin Megi Pojanit në stadiumin e tejmbushur me tifozë (VIDEO)

Ajo e ulur në rresht të parë, Endri Çekiçi i dedikon golin Megi Pojanit në stadiumin e tejmbushur me tifozë (VIDEO)

Publikuar më: 17:28 17-09-2022

Në një ndeshje ku Endri luan si titullar, një gol fantastik ka shkundur ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Festën e golit, Endri ia ka dedikuar Megi Pojanit, e cila shihet e ulur në rresht të parë duke e mbështetur.

Endri shihet teksa vrapon në fushë dhe i dhuron një puthje.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035529136657715