INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Stresi në një lidhje të re?! Kapet sërish MAT me bjonden misterioze

Stresi në një lidhje të re?! Kapet sërish MAT me bjonden misterioze

Publikuar më: 13:35 04-10-2022

Stresi duket se e ka hedhur pas krahëve romancën me ish-partneren Kejsi dhe ka nisur një lidhje të re. Pak ditë më parë, një video e reperit ku shfaqet me një bionde misterioze në një nga clubet e natës në Tiranë bëri xhiron e rrjetit.

-640-0-stresu-1-1664837928.jpg

 

Së fundmi ai është kapur sërish me vajzën e cila duket se nuk është e njohur për syrin e publikut.

Janë publikuar foto dhe video të reperit i cili shihet nën praninë e vajzes, ku duket se po kalojnë goxha mirë me njëri-tjetrin.

 

-640-0-stresi-1664837928.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037250518798828