INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
SPORTS INSIDE

SPORTS INSIDE

Publikuar më: 17:01 27-12-2015

Ky është i vetmi emision sportiv në radiot Shqiptare. Ne gjithmonë bëjmë gol në dhënie informacioni tek sportdashësit, duke sjellë gjithcka ndodh në fushë. Komentatorët më të mirë sportiv përcjellin kampionatet e futbollit brënda dhe jashtë vendit, gjithë sportet, përfshirë edhe thashethemet nga kjo botë.

 

Më shumë në këtë kategori: « BREAKFAST
Hip-Hop Delight »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010049104690552
    array(1) { ["section"]=> string(17) "sports-inside-118" }