INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
BREAKFAST

BREAKFAST

Publikuar më: 16:59 27-12-2015

Kjo është një “Wake up call”! Bëhuni gati për “BREAKFAST”, emisioni që sjell me sarkazëm dhe humor shqetësime aktuale dhe sociale, por edhe informacione që ju duhen përgjatë gjithë ditës. Bashkëveprimi me audiencen përmes mediave sociale dhe telefonatave në studio, e bën këtë emision më të gjallë. “BREAKFAST” prezantohet nga dy personalitete positive, të cmendur për mikrofonin e radios dhe muzikën.

Më shumë në këtë kategori: « DREAM LAB
SPORTS INSIDE »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050911903381348
    array(1) { ["section"]=> string(13) "breakfast-117" }