INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sokol Balla Live

Sokol Balla Live

Publikuar më: 15:48 11-07-2018

I rikthehet dashurisë së tij të vjetër, radios.
Për një takim ndryshe, më të drejtëpërdrejtë me publikun, gazetari Sokol Balla, vjen çdo të martë dhe të mërkurë nga ora 11:00 deri në oren 13:00 në In Radio, 105.7.
Sokol Balla Live, programi juaj më komod radiofonik, me informacione, muzikë të mirë dhe biseda më të ftuar në studio mbi temat më të ndjeshme të ditës.

Më shumë në këtë kategori: « KafeIN
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085980892181396
    array(1) { ["section"]=> string(22) "sokol-balla-live-64680" }