INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN

KafeIN

Publikuar më: 16:45 11-07-2018

Një emision ku gjithësecili prej jush mund të bëhet protagonist me komente dhe telefonata në kohë reale. Informacione të ndryshme, lajmi i fundit, showbiz, zbavitje dhe muzika më e mirë do t'ju shoqërojnë bashkë me Flavion.
Korrespondentë nga vendet më interesante dhe dëshmitarë të ngjarjes së sapo ndodhur. Të ftuar speciale në studio dhe jo vetem.
Çdo ditë, nga e hëna në të premte në 07:00 - 10:00

Më shumë në këtë kategori: « Hip-Hop Delight
Sokol Balla Live »
Article Logic
Execution time: 0.0066490173339844