INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Siç nuk jemi mësuar ta shohim! Kjo VIDEO e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit!

Siç nuk jemi mësuar ta shohim! Kjo VIDEO e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit!

Publikuar më: 12:31 27-03-2020

Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se e ka ëndërruar suksesin që ka sot dhe ka publikuar video të ndryshme duke repuar.

Së fundmi në Instagram ka qarkulluar një video ku shfaqet Tayna në moshë më të vogël, e veshur me uniformën e gjimnazit dhe duke kënduar.

Në këto pamje reperja duket më e ëmbël me flokët biondë. Deri më tani, Tayna ka ndryshuar shpesheherë ‘look-un’ e saj duke u shfaqur edhe më tërheqëse. Ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, të cilat numërojnë tashmë miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’, të cilat janë kthyer menjëherë në hite.

View this post on Instagram

Tayna siç nuk e keni pare asnjehere ??

A post shared by PIKËPYETJE (@pikepyetjee) on

Article Logic
Execution time: 0.0036849975585938