INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kemi parë gjithmonë të kuruar deri në detaje, por shihni si duket TAYNA pa make up! [FOTO]

E kemi parë gjithmonë të kuruar deri në detaje, por shihni si duket TAYNA pa make up! [FOTO]

Publikuar më: 10:36 31-03-2020

Taynën e kemi parë gjithmonë në super formë dhe të kuruar në çdo dalje të saj publike. Nëse e kemi pyetur ndonjëherë veten se si duhet Tayna pa grim, ja ku po jua sjellim një video të saj ujë e sapun.

Reperja ka postuar në instagram një video ku shfaqet pa pikë grimi dhe mbi të gjitha ka hequr edhe qepikët fallco.

“Më kanë mbet edhe nja dy qerpikë për msysh”, shkruan ajo duke treguar kështu se është totalisht pa grim dhe shfaqet në kushte shtëpie.

Megjithatë reperja edhe pse nuk është lyer siç jemi mësuar ta shohim gjithmonë, mund të themi pa frikë se duket po njësoj e bukur edhe kështu. Ajo ndodhet aktualisht e izoluar në shtëpinë e saj në Kosovë nga ku e kemi parë të postojë vazhdimisht foto e video të ndryshme ku na tregon se si është qëndrimi i saj në shtëpi.

tib.png

Article Logic
Execution time: 0.0098211765289307