INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Karantina e dha efektin te TAYNA! Këngëtarja tregon me një FOTO se sa kile ka shtuar! [FOTO]

Karantina e dha efektin te TAYNA! Këngëtarja tregon me një FOTO se sa kile ka shtuar! [FOTO]

Publikuar më: 09:33 01-04-2020

Është një nga problemet e qëndrimit brenda: kush rri në shtëpi, e ka provuar se mendja të rri tek ushqimi. Dhe përpos stresit, mërzitjes, grindjeve, e cdo pasoje tjetër të qëndrimit i mbyllur brenda për një kohë të gjatë, listës i shtohet edhe një “hall: tjetër: shtimi në peshë. Tayna na e tregoi me një foto se këtë problem ka filluar ta ketë që tani.

Ajo postoi në rrjete sociale një foto të ‘body-t’ që përdor për mos t’u shëndoshur. “Duke u munduar për të ruajtur belin se mbaruam duke ngrënë. +5kg”, shkruan reperja.

bet.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.00360107421875