INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TAYNA solli sfidën e re në INSTAGRAM, por jo të gjithë mund ta bëjnë! [VIDEO]

TAYNA solli sfidën e re në INSTAGRAM, por jo të gjithë mund ta bëjnë! [VIDEO]

Publikuar më: 18:05 22-03-2020

Që kur vendi u izolua për shkak të përhapjes së shpejtë të koronavirusit, në rrjetet sociale kanë nisur sfida nga më të ndryshmet. Sigurisht që kjo është një mënyrë e mirë argëtimi dhe e kalimit të kohës apo mërzisë në këto ditë shumë të vështira.

Natyrisht që në këto sfida nga më të ndryshmetjanë përfshirë edhe personalitet e njohura shqiptare të skenës dhe ekranit.

Reperja Tayna ka nisur një sfidë të sajën të interpretimit ‘freestyle’, ndërsa nën ritmet e “Ëasabi Floë” ka xhiruar një performancë që e ka shpërndarë në Instagram.

“I nominoj të gjithë talentët e rinj”, ka shkruar Doruntina Shala duke u kërkuar që ta etiketojnë, në mënyrë që t’ua shpërndajë videot në profilin e saj.

E vështirë goxha!

View this post on Instagram

Quarantine and freestyle? #taynachallenge Un edhe fjalt i kom killera talk tough to that bitch I kom dy tri dillerka n’cdo shtet dat’s my bitch Weed maps, deliver, purple haze s’sheh mo hiq Pasoshi ska mo fleta put a stamp on that bitch Lights out Put the mic now Imma spit until I pass out Pass the blunt now Mix it with some reggaeton now Si tu te vas Papi ya no quiero verte Vete atras Argh Call me a dragon I spit fire on the beat Multilingual bitch Can you feel the heat Nese na sheh dije jena gipsopit Ment e tua kurr s’i blejna kshtu qe s’ki nevoj m’i shit hoe Qe sa kesh en South Beach e rrita pak staminen Jom tu ra pi high-it ama ama pak llinen Ai sa her em sheh don me jetu karantinen E kto hala jon ty pyt “Kush e solli Doruntinen?”

A post shared by Tayna (@tayna) on

Article Logic
Execution time: 0.0041110515594482