INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! TAYNA u rrëzua në mes të skenës dhe Melinda Ademi sapo e ironizoi në këtë mënyrë! Si do reagojë ajo?! [VIDEO]

Upsss! TAYNA u rrëzua në mes të skenës dhe Melinda Ademi sapo e ironizoi në këtë mënyrë! Si do reagojë ajo?! [VIDEO]

Publikuar më: 16:03 08-03-2020

Reperja Tayna është një prej këngëtareve që dhuron më shumë spektakël gjatë koncerteve të saj. Atë e kemi parë të ndezi skenën jo vetëm me këngët e saj, por edhe me performancat e zjarrta ku shpesh e shohim të bëjë tëerk në skenë.

Këtë herë ashtu siç ndodh shpesh këngëtarja ka ndezur skenën me kërcime sensuale, por në momentin që është kthyer ka rrëshqitur dhe është rrëzuar.

Pas videos virale, reperja Melinda Ademi ka "përfituar" nga rasti për të thumbuar "rivalen" e saj.

Ajo ka publikuar një video teksa këndon këngën legjendare të Dashnor Dikos, “Banania”.

“Por kujdes, por kujdes nga banania! Mos e hidh e mos e shkel, sepse rrëshket!”, fjalë që i dedikohen pikërisht Tayna-s. Mesa duket "sulmi" ndaj njëra-tjetrës nuk ka marrë fund.

Article Logic
Execution time: 0.0035598278045654