INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si reagojnë shenjat e horoskopit kur janë në një situatë të sikletshme

Si reagojnë shenjat e horoskopit kur janë në një situatë të sikletshme

Publikuar më: 16:24 13-09-2017

Mos jeni skuqur pak?

Nuk ka rëndësi sa të rritur apo të sofistikuar jeni, përsëri ndodheni në situate të sikletshme. Disa njerëz e përballojnë ndjenjën e turpit më mirë me një të qeshur, apo duke u shtirur sikur nuk ka ndikuar tek ata asapk. Disa të tjerë, sado ta fshehin i tradhëton fytyra e skuqur nga turpi. Si reagoni kur jeni në siklet, këtë e tregon më mirë shenja juaj e horoskopit.

Dashi: I mbushni mendjen të gjithëve që kanë qënë prezentë në turpin tuaj se nuk do ia thon askujt tjetër, dhe kjo çështje është e mbyllur.

Demi: E kaloni duke qeshur dhe e harroni shpejt.

Binjakët: Në fillim ndiheni në turp të madh, më pas e ktheni në historinë e jetës dhe ja tregoni të gjithëve.

Gaforrja: e mbani të gjithën përbrenda, derisa shpërtheni në të qara duke qënë se nuk ju lejojnë emocionet e tepërta që keni.

Luani: Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes, pavarësisht sa e sikletshme mund të jetë situate.

Virgjëresha: mendoni gjithë mënyra e mundshme sit ë shmangni një rast të tillë herën tjetër.

Peshorja: nuk thoni gjë si fillim, më pas, kur jeni vetëm në shtëpi, e rimendoni dhe ndiheni edhe më keq.

Akrepi: Nëse ka njerëz të tjerë që ju shohin, filloni t’I merrni inat dhe nuk ju flisni. Madje edhe mund të hakmerreni.

Shigjetari: Ndiheni aq keq me veten, më pas thoni sikur ishte e qëllimshme.

Bricjapi: Nuk reagoni keq, por gjeni një mënyrë praktike sit ë evitoni dramën.

Ujori: E injoroni dhe shkëputeni plotësisht prej saj.

Peshqit: Qëndrimi juaj është neglizhent ndaj problemit, e keni bërë dhe herë të tjera, asgjë e re për ju.

 

Mos jeni skuqur pak?

Nuk ka rëndësi sa të rritur apo të sofistikuar jeni, përsëri ndodheni në situate të sikletshme. Disa njerëz e përballojnë ndjenjën e turpit më mirë me një të qeshur, apo duke u shtirur sikur nuk ka ndikuar tek ata asapk. Disa të tjerë, sado ta fshehin I tradhëton fytyra e skuqur nga turpi. Si reagoni kur jeni në siklet, këtë e tregon më mirë shenja juaj e horoskopit.

Dashi: I mbushni mendjen të gjithëve që kanë qënë prezentë në turpin tuaj se nuk do ia thon askujt tjetër, dhe kjo çështje është e mbyllur.

Demi: E kaloni duke qeshur dhe e harroni shpejt.

Binjakët: Në fillim ndiheni në turp të madh, më pas e ktheni në historinë e jetës dhe ja tregoni të gjithëve.

Gaforrja: e mbani të gjithën përbrenda, derisa shpërtheni në të qara duke qënë se nuk ju lejojnë emocionet e tepërta që keni.

Luani: Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes, pavarësisht sa e sikletshme mund të jetë situate.

Virgjëresha: mendoni gjithë mënyra e mundshme sit ë shmangni një rast të tillë herën tjetër.

Peshorja: nuk thoni gjë si fillim, më pas, kur jeni vetëm në shtëpi, e rimendoni dhe ndiheni edhe më keq.

Akrepi: Nëse ka njerëz të tjerë që ju shohin, filloni t’I merrni inat dhe nuk ju flisni. Madje edhe mund të hakmerreni.

Shigjetari: Ndiheni aq keq me veten, më pas thoni sikur ishte e qëllimshme.

Bricjapi: Nuk reagoni keq, por gjeni një mënyrë praktike sit ë evitoni dramën.

Ujori: E injoroni dhe shkëputeni plotësisht prej saj.

Peshqit: Qëndrimi juaj është neglizhent ndaj problemit, e keni bërë dhe herë të tjera, asgjë e re për ju.

Article Logic
Execution time: 0.0030169486999512