INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na lanë pa fjalë! Xhensila dhe Besi zihen në Instagram dhe shkaku i tyre është vajza…[FOTO]

Na lanë pa fjalë! Xhensila dhe Besi zihen në Instagram dhe shkaku i tyre është vajza…[FOTO]

Publikuar më: 08:23 19-06-2019

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku padyshim janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar, me një marrëdhënie që vazhdon që nga rinia e tyre.

Të dy së bashku ia kanë arritur ta ruajnë frytin e dashurisë edhe teksa suksesi në karierrën e tyre shkon gjithnjë e më lart.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto me një shikim paksa të nevrikosur, e cila e ka shoqëruar këtë postim me një mbishkrim:

“Ai momenti kur vajza është në gjumë, edhe Besi rrëzon gjysmën e tenxhereve në kuzhinë.”- ka shkruar Xhensila.

Por, Besi nuk ka nguruar aspak për t’ia kthyer një përgjigje që na bëri të qeshim të gjithë:

“Po pra po, kur e zgjoj un thuhet pse e zgjove, kur e zgjon ti vetë thua kishte orarin për ta zgju ajo tani”- ia kthen Besi.

auto_-640-0-5d094f8693f421560926541.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027840137481689