INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shoqe me LOREDANËN, por TAYNA bën për MOZZIK, veprimin që s’pritej: S’ka mo… [FOTO]

Shoqe me LOREDANËN, por TAYNA bën për MOZZIK, veprimin që s’pritej: S’ka mo… [FOTO]

Publikuar më: 19:34 08-11-2019

Mozzik sapo ka publikuar këngën e tij të re “Dhelper Dinake” e cila ka bërë që të gjithë të flasin për të duke e konsideruar si një dedikim 100% për Loredanën. Kënga e tij është mbështetur dhe vlerësuar nga shumë personazhe të njohur, por ajo që na habiti është mbështetja dhe vlerësimi që Tayna ka për këngën.

Reperja është shoqe e ngushtë me Loredanën dhe nuk e prisnin që në instagramin e saj të postonte këngën e re të Mozzik. Këngëtari e ka shprehur edhe më herët se për Taynën ka respekt dhe do të donte një bashkëpunim me të, por kjo e fundit menjëherë pas deklaratës së tij, postoi disa foto me Loredanën.

Për këtë arsye fakti që Tayna ka shpërndarë në instastory këngën e Mozzik është vërtetë për tu habitur. Megjithatë reperja ndoshta ka miqësi me të dy këngëtarët pavarësisht faktit se ata tashmë nuk janë më bashkë.

inst.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091588497161865
    array(1) { ["section"]=> string(84) "shoqe-me-loredanen-por-tayna-ben-per-mozzik-veprimin-qe-s-pritej-s-ka-mo-foto-103061" }