INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ndalet! Noizy, bashkëpunim me artistin e njohur botëror? Ky DETAJ flet shumë! [FOTO]

Nuk ndalet! Noizy, bashkëpunim me artistin e njohur botëror? Ky DETAJ flet shumë! [FOTO]

Publikuar më: 19:34 08-11-2019

Mesa duket lajme të mira do të vijnë për të gjithë fansat e Noizy-t. Reperi thuhet se po punon në fshehtësi me një këngëtar ndërkombëtar dhe këtë gjë e vërteton më së miri ky i fundit. Artisti i njohur është këngëtari italian, Gue Pequeno, i cili ka shpërndarë një Story në Instagram. Ai bën me dije se ndodhet në studio me Noizy-n, ku fansat mendojnë se do ketë një bashkëpunim.

Ne mezi presim këngën, pasi padiskutim do të shndërrohet menjëherë në hit.

ge.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032491683959961