INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Se dinim! E njohim si Bora Zemani, ja cili është emri i vërtetë i moderatores së njohur!

Se dinim! E njohim si Bora Zemani, ja cili është emri i vërtetë i moderatores së njohur!

Publikuar më: 15:27 16-10-2021

Bora Zemani është nga prezantueset më të dashura për publikun shqiptar. Brunja bukuroshe pëlqehet nga të gjitha moshat falë prezantimit të programeve që janë shumë të ndjekura.

Por a e dini se Bora nuk është emri i vërtetë i saj?

Prezantuesja quhet Borana dhe emrin ia vendosi nëna e saj, e cila kishte parë operën shqiptare “Borana” në Teatrin e Operas dhe Baletit.

Bora ditëve të fundit ka qenë shumë e përfolur edhe pas deklaratave të ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj, i cili kur u pyet për një mundësi ribashkimi nuk dha përgjigje duke lënë dyshime se diçka e tillë mund të ndodh në të ardhmen.

Article Logic
Execution time: 0.0051140785217285