INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç’do bënte nëse Nora Istrefi do e ftonte në dasmën e saj? Roberti Berisha HABIT me përgjigjen e tij!

Ç’do bënte nëse Nora Istrefi do e ftonte në dasmën e saj? Roberti Berisha HABIT me përgjigjen e tij!

Publikuar më: 16:32 16-10-2021

Robert Berisha ka marr pjesë sot në emisionin “Goca e gra” ku u diskutua nëse mund të qëndrosh shok me ish-të dashurin apo jo. Roberit dhe Nora janë një nga shembujt më të mirë në showbizin shqiptar, të cilët përveç se prindër të vogëlushes Renee ata janë edhe miq të mirë. Duke treguar për marrëdhënien e ngushtë që kanë, Roberti tha se gjithashtu secili mund të vazhdojë jetën e tij, por ata që bëhen pjesë duhet të respektojnë marrëdhënien mes tyre.

Madje, ai tha se nëse Nora do e ftonte në dasmë ai jo vetëm që do shkonte por edhe do këndonte.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”.-tha ai duke ngjallur debate të shumta në studio.

 

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0071330070495605