INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Sa shumë shtiresh me Luizin''/ Olta e kap keq me Kiarën, ja si reagon moderatorja

''Sa shumë shtiresh me Luizin''/ Olta e kap keq me Kiarën, ja si reagon moderatorja

Publikuar më: 13:36 21-03-2023

Olta Gixhari ka nisur të tregojë hapur mendimin e saj për qëndrimin e Kiarës në marrëdhënie me Luizin. Së fundmi, aktorja i ka thënë më shumë se një herë moderatores se “po e përdor Luizin për lojë” dhe se “është shtirur me të”. Edhe pse duke qeshur, Olta shtoi se këto fjalë “i mendon seriozisht.”

Olta: Aman o kiara se edhe ti Luizin për lojë e përdore po hë, nuk më duket se e do aq shumë. Më vjen keq të ta them seriozisht, ta them kështu me të qeshur. Po ndenje më shumë këtu do dekompozohesh, kështu që ik Kiara më mirë se nuk e përballon dot gjithë këtë shtirje që po bën këtu. Je shumë e shtirur vërtet! Po kur bën sikur vdes për Luizin? Aman kur bën sikur vdes për Luizin, që vetëm e përdor vetëm për lojë. Jeni përshtatur mirë me njëri-tjetrin, por nuk keni gjë të përbashkët. Si ka mundësi që i del vetëm kundër? Ke fillur ti vëhesh fuqishëm kundër.

Përgjigja e Kiarës? Ajo klasikja! Moderatorja i tha Oltës se “është mendimi i saj”, nisi duke qeshur dhe shtoi edhe disa fjalë me ironi. “Po unë me hernie, me shpinë, ça përdor unë? Është mendimi jot. Hajde bëjmë një bisedim tjetër”– tha Kiara. 

Article Logic
Execution time: 0.003654956817627