INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e dhimbshme! Kanceri i merr jetën regjisores së famshme shqiptare

Sa e dhimbshme! Kanceri i merr jetën regjisores së famshme shqiptare

Publikuar më: 19:21 23-06-2022

Regjisorja e njohur shqiptare, Vjosa Berisha ka ndërruar jetë sot në spitalin "University College Hospital" në Londër. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatosi, me anë të një postimi në rrjete sociale.

 

Regjisorja vuante prej kohësh nga kanceri në vezore, i cili fatkeqësisht i mori dhe jetën.

'Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi", ka shkruar Fatos Berisha.

 680B9ACE EFF2 4E19 AD86 9A5B237578EC

Article Logic
Execution time: 0.0039122104644775