INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Për burrë nuk do vuani kurrë', Rudina jep mesazhin e fortë për gratë e divorcuara dhe me fëmijë

'Për burrë nuk do vuani kurrë', Rudina jep mesazhin e fortë për gratë e divorcuara dhe me fëmijë

Publikuar më: 18:30 23-06-2022

Rudina91EDE98E 2692 460D AB4B 6431187AF1C2 Dembacaj ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre i ka kërkuar një këshillë.

 

“Rudina, si t’ia dal me komentet që ti je një mami e divorcuar, ty nuk të merr më njeri. Më kanë lodhur”, i ka shkruar ajo. Aktorja i ka treguar se sipas eksperiencës së saj, ndodh e kundërta.

“Nga eksperienca që kam është e kundërta. Vështirësitë që kalojmë na bëjnë të jemi më sexy dhe të parezistueshme. Vetëm për burrë nuk do vuash kurrë. Por mos e merr si atë që ke lënë. Merr një shok këtë herë. Gëzuar", ka shkruar Rudina.

 

Article Logic
Execution time: 0.0025129318237305